Toys4lviv


   Barbie (альбом)
Барбі Фея з крилами Barbie Dreamtopia Fairy Doll. Оригінал 355грн
Барбі Фея з крилами Barbie Dreamtopia Fairy Doll.Оригінал від MATTEL, привезено із США.В яскравому райдужному вбранні.Оплата на карту Приватбанку або Монобанку.Доставка - НП, УП, Інтайм.
05 дек 2018 {31 просмотр} / 8 фото /
Barbie Dreamtopia Mermaid Doll - Барбі Русалка Барби оригінал 375грн
Barbie Dreamtopia Mermaid Doll - Барбі-Русалка від Маттел.Оригінал, привезено із США.З розкішним хвостом.Оплата на карту Приватбанку або Монобанку.Доставка - НП, УП, Інтайм.
05 дек 2018 {12 просмотра} / 6 фото /

   ПУПСИ (альбом)
Пупс з аксесуарами My sweet love 12.5 Baby with outfits. 495
Пупс з аксесуарами My Sweet Love 12.5" Baby with Outfits, PurpleОригінал, привезено із США.Висота пупса = 30-32 смТверде тільце.У комплекті додатковий одяг.Оплата на карту Приватбанку.Доставка - НП, Укрпошта, Інтайм.
05 дек 2018 {34 просмотра} / 3 фото /

   MONSTER HIGH (альбом)
Monster High Cheerleader Cleo De Nile Doll - Клео Де Ніл Чирлідер 275 грн
Monster High Cheerleader Cleo De Nile Doll - Клео Де Ніл ЧирлідерОригінал, привезено із США.Руки і ноги не шарнірні.Перешлю по Україні за рахунок покупця Укрпоштою, Новою Поштою, Ін-Тайм.
10 дек 2018 {6} / 7 фото /
Monster high cheerleading Clawdeen Wolf doll - Клодін Вульф чирлідинг. Клодин оригинал 275грн
Monster High Cheerleading Clawdeen Wolf Doll - Клодін Вульф ЧирлідингОригінал, привезено із США.Руки і ноги не шарнірні.Оплата на карту Приватбанку.Доставка - НП, Укрпошта, Інтайм, самовивіз.
06 дек 2018 {10} / 7 фото /
Monster High Storytelling Scarnival Draculaura - Дракулаура Дракулора Скарнавал оригинал 495 грн
Monster High Storytelling Scarnival Draculaura - Дракулаура із серії "Скарнавал".Оригінал від Маттел, привезено із США.Дракулора має дротики для метання і кольорові кульки, в які треба влучити. Також в наборі милий рожевий кажанчик.Руки і ноги шарнірні.Оплата на карту Приватбанку або Монобанку.доставка - НП, УП, Інтайм.
05 дек 2018 {27} / 7 фото /
Monster High Welcome To Monster High Monster Dance Party Abbey Bominable Doll Еббі Бомінейбл 495 грн
Monster High Welcome To Monster High Monster Dance Party Abbey Bominable Doll - Еббі Бомінейбл із серії "Ласкаво просимо до танцювальної вечірки Монстр Хай" Оригінал від Mattel, привезено із США. В стильному вбранні для вечірки, з маскою у вигляді сніжинки. Руки і ноги шарнірні. Оплата на карту Приватбанку або Монобанку. Доставка - НП, УП, Інтайм.
05 дек 2018 {57} / 5 фото /